אנחנו מבינים שקיים חשש (ובצדק) לאפשר לחברה חיצונית לקרוא מידע מחשבונות הבנק והאשראי שלך. במאמר זה ננסה לענות על השאלות הנפוצות בהקשר לאבטחת מידע.
אם יהיו לך שאלות נוספות תמיד אפשר לשאול אותנו בצ'ט ואנחנו נשמח לענות :)

אנחנו לוקחים את נושא אבטחת המידע ברצינות רבה ומשקיעים בו משאבים רבים כדי לאפשר ללקוחות שלנו ביטחון מקסימלי בשימוש באפליקציה.

איפה המידע שלי נשמר?

המידע שלך נשמר במערכות מאובטחות של חברת אמזון בתקנים המחמירים ביותר.
חשוב לדעת: אנו מפוקחים ע"י הממונה על הביטוח ושוק ההון, עובדים עם הפיקוח על הבנקים ובנק ישראל, עובדים לפי הנחיית הרשות לפרטיות במשרד המשפטים, וחלק מהוועדה לבנקאות פתוחה של בנק ישראל, מפוקחים ועוברים ביקורת ע"י תו אמון הציבורלמידע נוסף

למה אתם צריכים את הסיסמאות שלי?

כדי לאפשר לך לעקוב ולנהל את ההוצאות/הכנסות שלך בצורה הטובה ביותר נצטרך גישה לקריאת הנתונים שלך. הדרך היחידה שאפשר לעשות זאת היום בישראל היא באמצעות שם משתמש וסיסמה כיוון שהבנקים בישראל נמצאים מאחורי כל העולם בנושא הבנקאות פתוחה. בנק דיסקונט הוא מהבנקים הראשונים שעשו צעד בדרך לבנקאות הפתוחה ובשבועות הקרובים תהיה אפשרות ללקוחות בנק דיסקונט להתחבר דרך אתר הבנק.

למידע נוסף על סיסמאות

צדדים שלישיים ונותני שירותים חיצוניים

המידע שלך נשמר רק אצלנו ולא יועבר לאף גורם חיצוני ללא בקשה אקטיבית על ידך.
כלל המידע נשמר במערכת שלנו בצורה מוצפנת ובתקני האבטחה המחמירים ביותר.

למידע נוסף על צדדים שלישיים

האם לגורם אנושי יש גישה לפרטים שלי?

רק לחלק קטן מהמנהלים הבכירים בחברה יש גישה לקרוא את המידע בחשבונך על מנת לספק שירות איכותי, אמין ומאובטח ככל שניתן. חשוב לציין כי מידע אישי כמו הוצאות בנק/אשראי איננו חשוף לעובדי החברה כלל על מנת להגן על המידע שלכם בכל היבט.

האם ניתן למחוק את החשבון שלי ואת כל המידע?

ברגע שמוחקים חשבון כלל הנתונים והפרטים המשויכים לאותו חשבון ימחקו ולא יהיה ניתן לשחזרם. ניתן לקרוא עוד על מחיקת חשבון בלינק הבא

מה קורה במקרה של פריצת אבטחה?

אנחנו עושים את מירב המאמצים ופועלים בהתאם להנחיות אבטחת המידע המחמירות בשוק כדי שדבר כזה לא יקרה וכמובן ערוכים למצבי חירום. לחברת פמילי-ביז כיסוי ביטוחי בסכומים גבוהים למקרה שאסון כזה יקרה.

אנו לוקחים את נושאי האבטחה ברצינות הגבוה ביותר ותמיד עושים את המיטב עבור הלקוחות שלנו.

במידה ויש לך שאלה נוספת תמיד ניתן לפנות אלינו דרך כתובת המייל שלנו והצ׳ט. אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת לענות במהירות האפשרית
[email protected]



האם מצאת את התשובה שלך?